40 Tane Kediye Bakıyorum. 15 Kg İçeriği En İyi Ve Ekonomik Mama Önerir Misinz?

Seloyo

Selamlar sokakta baktığım 40 tane kedim var. Ama artık onlara yetişemiyorum. İçeriği iyi olan fiyat olarakta beni zorlamayacak bir marka önerir misiniz? Ne yapacağımı şaşırdım artık

16 CEVAP

sultansbutler

bence en mantıklısı 20kg golosi. içeriği sokaktakilere fena değil ve boyutu büyük olduğu için bi tık daha ekonomik olur.

Esnzn

Ben sokaktakilere 20 kg golosi veriyorum tri mix çeşidini severek yiyorlar. İçinde en azından gerçek et var az da olsa. M a r k a mama sitesinden alıyorum.

Lils

Dr. Sacchi bakabilirsiniz icerik olarak baya iyi

Zeeelis

ben genelde enjoy pawpaw falan alıyorum fakat şöyle bir durum var geçen sene 100-110 tl olan enjoy 150 tl bandında şu an öğrenciyim evde de kedim var 5 aydır gerçekten zorluyor allah sonumuzu hayretsin her şey çoookkk pahalı...

Ixterenett

sultana katılıyorum

Ixterenett

Ve sizden Allah razı olsun

Hadeyan

https://kahramanbaykus.com/turkiyede-satilan-kuru-kedi-mamalari-genel-cizelgesi/

Şuna bakıp kendiniz karar verin hocam. Ve Allah hem sizden razı olsun hem de bereketinizi artırsın inşallah xD Maşallah .

Merto18

Mito'ya bakabilirsiniz

Golosiye katılıyorum

Rapisa

Golosi almıştım ben yemediler. Ben ********* dan alıyorum kedilerim için.

Rapisa

Bonachibo alıyorum

Seloyo

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederimm. Golosi içeriğini beğenmiyorum ne yazık ki. Mito içerik olarak daha iyi gibi duruyor ama onunla ilgili de çok fazla şey duydum. Hayvanlara bir zararı olur diye korkuyorum

Micho / t e m i z m a m a

sultansbutler

Bana kalırsa sokakta ki kediye hangi mama verilirse kardır. Çöpten insan artıkları (babanemin köydeki kediye verdiği çay, lor peyniri, ekmek bulamaçı hâlâ gözümün önünde 😢 ama mama yok ne versin başka) ya da pişmiş tavuk kemikleri boğazına tıkanıcağına taze kuru mama yesin :) çoğu sokak beslemesi yapan kişiler micho mito trendline enjoy gibi markalar kullanır. Ama ben golosinin formülünün daha iyi olduğunu düşünüyorum. O yüzden içeriğini çok beğenmeseniz bile golosi sokaktakilere gayet iyi gidecektir. Ama her türlü almak istemiyorum diyorsanız. Pro cohice ve felicia da olabilir. Ama lafımın arkasındayım 40 sokak kedisine en güzel golosi gider. Kolay gelsin :)

maxleo234

Ben sokakta baktığım kedilere micho kullanıyorum bi bakın isterseniz :))