Kedim Kusuyor Ne Yapmalıyım

Dilarabb

İyi günler kedim dün kustu iki kere veterine götürdüm iki iğne bir midekoruyucu yapıldı 2 saat arayla yemek yiyebilir az denildi ve bugün yine kusmus ve ücretim yok malesef ve ne yapıcağımı şaşırdım km sonuçları herşeyi temiz ishal değil nolur bir akıl bir ilaç söyleyin

8 CEVAP

Mama değiştirin maması dokunuyor veya bayatlamış olabilir. Alerji geliştirmiş olabilir. bi süre yagsız ev gıdasıyla besleyip midesini toparlayabilirsiniz. Yaş mama verebilirsiniz

haşlanmış didiklenmiş tavuk etsuyunda haşlanmış pirinç evde yaş mama hazırlama tarifleri var ama bunlar sadece varsayım. Ben midesini bozdugunu tahmin ettim başka bir sebep de olabilir eksik yanlış yönlendirmek istemem. Gözlemleyin devam ederse veterinere götürün :)

Dilarabb

Yok zaten götürdüm iğne yapıldı bir gün öncesinde üşüttüğünü söyledi veteriner teşekkür ederim çok sağolun

Dilarabb

Bundan öncede bağışıklığı düşük olduğu için tedavi gördü serumlar iğneler hergün gittim yasaklar dahilinde malum pandemi süreci ve ne yapıcağımı bilemiyorum

Dilarabb

Öylemi çok teşekkür ederim deniyeceğim biri sonunda cevap vermiş teşekkür ederim

Dilarabb

Yağsız ev gıdasından örnekler verebilirmisiniz

Dilarabb

Kedim bu iki gündür iyi çok şükür ama sürekli yatıyor ve yatıcak mesela bir yere oturdu partilerini altına almadan duruyor ya da alıyor anlamadım bu neden böyle yapıyor