Kedimin Gözünde Bir Şey Var

Nihangenc

Merhaba kedimin gözünün birinde çapak gibi bir şey var daha sıvı bizde de olandan uyurken temizledim aldım fakat şimdi uyanınca yine olmuş acaba bi göz enfeksiyonu olabilir göz pınarında duruyo

6 CEVAP

Nihangenc

*enfeksiyon olabilir mi

Hilalllllll

Enfeksiyon olabilir benim kedimde de olmuştu ılık çay ile temizleyin sonra evinizde varsa teremicem kıremi kullananın deri kremi ile karıştırmayın bunu günde sabah öyle akşam yapım 1 birçuk haftaya kadar geçer umarım geçmiş olsun damla da kullana bilirsiniz tobradeks

Gamzeoa

tobrased göz damlasını önerdi doktorumuz bize hemen iyileşti
eczane den alabilirsiniz hangi göz çapaklıysa

Nihangenc

Çok teşekkürler evde şuan teramisin krem var onu kullanayım mı yani bizim kullandığımız bir krem ya sıkıntı olur mu

nisacar

Veteriner hekiminize danışmadan teramisin kullanmayın

Ebrar00

Aynı şeyi yaşadım ilaçlara para vermeyin bence tabii sizd kalmış yine de uzun süreli kullanabilirisiniz ama bence doğal yöntemler daha faydalı ve zararsız, yönteme gelecek olursak içtiğiniz siyah çayın posasina pamuk bandirin (makyaj pamukları kullanışlı oluyor) ve sıcak olmayacak şekilde gözlerini silin ama iki gözünü de aynı pamukla silmeyin sakın, yaklaşık 3-4 güne etkisini azaltır hatta tamamen geçer bizde öyle oldu