Dr Animal Mı Crystalin Sprey Mi

lilaaa

Merhaba. Dr animal sprey mi daha iyi crystalin mi hangisi daha etkilidir ağız kokusu için

13 CEVAP

Oqrenerde06

Veterıner Dr.Anımal tavsıye etmıştı ama zor sıktım ağızlarına. Dr.Anımal kullanabilirsiniz göz kulak temizliğini de onla yapıyorum. Crystalin de güzel

Sznyll

Crystalin ağıza sıkılıyor mu bende mavi şişede olanı var ama göz kulak ve yara temizliğinde kullanıyorum. Eğer ağıza sıkılıyorsa bende deneyeyim.

Pofupof

Cyristalin ve Dr Animal aynı firmaymış 2 ortak kardeşmiş ama ayrılmışlar. Biri Dr. Animalı kurmuş. Hekimimiz böyle anlatı bana. Ben Dr. Animal kullanıyorum:)

lilaaa

Crystalin bende beyaz şişede olan var üzerinde göz, kulak, ağız bakım solüsyonu yazıyor ağız yazmıyorsa sıkmayın bence

Esims

Sadece göz ve kulak temizliği için crystalin markasının mavisini mi önerirsiniz beyazını mı

alabalik32

Göz kulak için beyazı olmalı.

cat_expert

Destan yazmaya gerek yok ikisinin de içeriği aynı. Ucuz olanı alın.

Sznyll

Ben baktım bende mavisi vardı beyazıyla aynı galiba çünkü ikisindede aynı şeyler yazıyor. Sadece birisi damla şeklinde birisi sprey sanırım. Bu arada mavi ağız içinde kullanılabiliyormuş.

Zesinnn

Beyaz ve mavi şişesinin içeriği aynı sadece birinin spreyi ağız için daha uygun olduğu için öyle yazıyor ikiside aynı ürün yani

Ben dranimal kullanıyorum
Arastirmamda Cristalin saha ekibi ve ortaklari Dranimal şirketini kurmuş ve suan daha iyi bir üretimleri varmış .
İyice arastirirsaniz dranimal hayvan sagliginda 24 ay insan sagliginda 19 ay kullanım sureliymis
Crystalin ise 24 ay hayvan sağlığı 8 ay insan sağlığı sureliymis
Veterinerimizin söylemi önceden cryistalin kullanıyorduk ama dranimal cok daha iyi ve gerçekten güzelmiş. Arkadaslarimla İki ürünüde kullandık hepimizin genel ortak düşüncesi
Dranimal daha iyi. Arastirdigimda Özellikle kokusu onemliymis kokusu olacak ama uygulandığı bolgede yakmayacakmis
Yutmakta sorun yokmus
Bence sorunuz varsa instagram dan yazın tüm içtenlikle cevap veriyorlar
Biz veteriner de saticisiyla tanıştık çok güzel bir şekilde bize herseyi anlattılar. Kedimizde
100 ml ağız goz kulak için kullaniyoruz
500 ml aldık Mama ve su kabı temizliği pati temizliginde deri bakımı yaralar da kullaniyoruZ

Gamsem

Ben crystalin kullanıyorum diğerine göre daha iyi dedi hekim.ben heryerine kullanıyorum göz ,burun ağız , yaralar heryere kullanılan bir sprey mavi şişesi var bende diş temizliğinide pamuğa sıkıp onunla yapıyorum yaralardada çok etkili

Gimlihanim

İkisi de aynı bence. Güvenilir yerlerden almak önemli olan. İkisini de kullandık, ikisinden de memnun kalmıştık biz.

Bende mavi şişe crystalin var ağzına sıkıyorum ağız kokusu diş temizliğine birebir.