Gimcat Yaş Mama

Ixterenett

Normalde kedim animonda vom feinsten i 10 dakikada yer. Ama 35 gramlık yaş mamayı 7 saatte bitiremedi. Normalde yaş mama varken ASLA kuru mama yemez fakat kuru mama yedi. Ben çok tavsiye etmiyorum

14 CEVAP

aycylmz

Gimcati kediniz sevmemiş olabilir bu mamayı kötü yapmaz mesela benim kedim de n&d yaş mamayı yemedi ama kalkıp da kötü diyemem tabi ki.

duman_cat_world

Gimcat yaş mama kötü bir mama değil asla, içeriği çok güzel, biz de kullanıyoruz. Animonda'ya alışmışsa Gimcat yemeyebilir. Çünkü Animonda püre kıvamında bir yaş mamayken, Gimcat et parçası hâlinde. Diğer bir seçenek de buna çıkıyor zaten, tadını sevmemiş olabilir. Benim gibi kullanan ve memnun kalan çok insan var, sizin kediniz sevmedi diye önermemeniz çok doğru değil, ilk defa kedi sahiplenenler yanlış bilgi edinebilirler. 🙏

Poncimin

N&D, Schesir, Nutri Feline düzenli olarak kullandığımız yaş mamalardı. Petlebi bir ara Gimcat Tavuklu Papayalı konserve mama hediye veriyordu mama alırken. Mama alınca hediye olarak geldi. İçeriği güzel, fiyatı da iyiydi. Kedim tek lokmada bitirdi resmen, aşırı sevdi. Ondan sonra zaten Gimcat de düzenli olarak aldığım yaş mamalar listeme girdi, sürekli alıyorum :) Sizin kediniz sevmemiş olabilir, bu o mamayı kötü yapmaz kesinlikle. Gimcat, benim tavsiye ettiğim yaş mamalar arasında. @duman_cat_world dediği gibi kediniz püre tarzı yaş mamaları seviyor olabilir.

losive

Kedin sevmemiş olabilir 7 saatte yedi diye kötü bir mama yapmaz. Belki de mama bozulmuştur kötü şartlarda kaldıysa.

gurkanguller

mama asla kötü bir mama değil kediniz sevmemiş olabilir aç olamaya bilir hasta olabilir yada mama bozulmuş olabilir ama mama kötü mama değil :)

simbakedi

tavsiye etmeme nedeniniz nedir o zaman kotu demiyorsaniz? sizinki yemediyse buna baslik acmaya bile degmez. biri bir baslikta bu yas mama guzel mi diye sorarsa benimki yemedi ama guzel icerigi var diyebilirsin yani.

Oqrenerde06

7 Saat açık bir şekil de beklediyse üstü kurur kötü birşey olur bozulabilir dışarı da en fazla 30 dk kalmalı yenilmeyen kısım 30 dk için de dolaba kaldırılıp 1 gün için de tüketilmeli.

Ixterenett

@losive hayır kötü şartlarda kalmadı

Ixterenett

@aycylmzallah aşkına nerede kötü demişim? Sadece çok önermiyorum yazdım.. Adam gibi okursanız keşke

Sznyll

Daha yeni 13 konserve gimcat yaş mama aldım lütfen kedim tadını sevsin lütfen 🤲😂

Ixterenett

@Sznyll inşallah 🙏🙏

surayilmz

kedim gimcatın yaş mamalarını iştahla yiyor bence tek kedi üzerinden genelleme yapmak yanlış olur

surayilmz

kedim gimcatın yaş mamalarını iştahla yiyor bence tek kedi üzerinden genelleme yapmak yanlış olur

Sindycan

gimcati benim kedim yiyor, çok iştahlı yedikleri arasında değil sadece, damak tatları hepsinin değişik işte :)