2 Aylık Köpeğim Sürekli Kusuyor

merhabalar yeni bir yavru sahiplendim. henüz 2 aylık. süt veriyorum sulandırıp. yerinden kalkmıyor ve sürekli beyaz salyalı kusuyor. öğürüyor. yaş mama verdim yedi, aynı şey oldu. ne dokunuyo olabilir.

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

Süt midesini bozmuştur muhtemelen, bir daha vermeyin. Kuru mama yiyebilir. Mutlaka veterinere götürün, ciddi bir hastalık da olabilir.

yaş mama veriyorum. kuru mama da alabilirim. ama bugün 3-4 defa kustu iç parazitten kaynaklı olabilir mi yoksa midesi mi karışmıştır.

Cotontzu_Siri

Kedi ve köpekler inek sütü içemezler, kusması normal. Petshoptan mı aldınız? Petshoplar genelde hasta satıyor. Yerinden kalkmaması iyi değil. Bence pişman olmamak için acilen veterinere götürün.

Miaa17

Net bişey soylemek mümkün değil ama, distemper olma ihtimalı yüksek yerinden kalkamıyor ve kusuyorsa geçniş olsun.. Aynısı başıma grldi.. Ama yinede bi vet e götürün baksınlar perişan olmasın yazık