Kedim Balkondan Düştügünden Beri İshal Ve Kabız Neden Böyle Lütfen Yardım Edin ?

Kedim balkondan düştü 4.kattan veteriner radyografi yani röntgen çekti iç kanama yok dendi kanlı işemişti o normal geçer denildi ve gerçekten geçti ama bugün 4.gün ve kedim idrarının az az yapıyor hep kuma gidiyor kakasını yaparken zorlanıyor hiç kırık çıkık yok iştahlı oyun oynuyor stres ve vicdan azabından karnıma ağrılar giriyor hiç birşey yapamıyorum o gün vetüeriner bütün paramı aldı şimdi tekrar götürecek durumum yok bütün param dediğim de 150 lira ama benim için çok

1 CEVAP

simbakedi

başka bir veterineri arayıp durumu anlatın bence onların da fikirlerini alın. eğer muayene edilmesi gerekiyor derse paranın sorun olup olmayacağını öğrenin. bazı yerler hem fiyatta hem de ödemede yardımcı oluyor çünkü. muayeneye götürmeseniz bile başka veteriner görüşü almakta fayda var bence