Kedim Zeytin Çekirdeği Yuttu

Elliiiis

Arkadaşlar masadan çekirdek düşmüş yere ve kedim bir tane yuttu hemen fazla fazla malt vs verdim. Dışkıyla çıkar mı ne yapmam gerek? ( vete sordum arkadaşlar, hemen veterinere sor demeyin lütfe )

4 CEVAP

Elliiiis

O da 24 saat bekleyelim dedi. Malt ve zeytinyağı verdim. Ayrıca az önce kaka yaptı ve eldivenle baktığımda çekirdek yoktu. Umarım tez zamanda çıkarır şu çekirdeği çok stres oldum onunda dünya umrunda değil :/

Sznyll

Muhtemelen bir şey olmaz. Boğazına kaçmamış yuttuysa dışkıyla çıkartır diye düşünüyorum. Veteriner hekiminiz ne dedi?

nil7

Çıkarır diye düşünüyorum her dışkısında kontrol edin hemen atar insallah çok geçmiş olsun

Aylasimba

Sonuç ne olmuştu acaba?