Kediye Tavuk Ciğeri ?

efruzg

Bi tanıdığımız tavuk ciğeri alıp pişirip kedisine veriyormuş. Çok sevdiğini söyledi sağlıklı bir kedi kendisi . Haftada bir, iki haftada bir pişirip vermeyi düşünüyorum bu ne kadar sağlıklı olur? Vermeli miyim ? (49günlük olduk❤️)

3 CEVAP

dollfacepersian

Bence pişmiş tavuk ciğeri,tavuk,dana vb. eti verebilirsiniz,içine haşlanmış havuç,bezelye,patates,yeşil kabak koyup püre haline getirirseniz daha besleyici olur ve daha rahat yer

pongul

sık olmamak kaydıyla tuzsuz haslama seklinde verebilirsiniz guzel olur.

Cotontzu_Siri

Verebilirsiniz