Sokaktan Yavru Köpek Sahiplendik Sürekli Isırıyor Asla Bırakmıyor

Hzlcelebi

Yeni bir yavru köpek sahiplendik ama sürekli ısırıyor ve asla bırakmıyor bağırınca da anlamıyor nasıl öğreticez uyuz tedavisi de görüyor aynı zamanda tuvaletini de sokakta kendi belirlediği bi alana yapıyor tam apartman önüne oraya yapmazsa tutuyor yardımcı olursanız sevinirim

2 CEVAP

Zeytinbey

Dişleri kaşındigi için sürekli ısırıyor olabilir. Dişlerini kasimasi için oyuncak alabilirsiniz ona alıştığında onu ısırır ayrıca elinizle oynatmayin mutlaka bir oyuncakla oynatın elinizi veya ayağınızı ısırmayı oyun olarak algilarsa ısırmaya devam eder.

Zeytinbey

Ve bağırmayın bağırmak onları hircinlastirir çözüm olmaz. Tok bir sesle net bir şekilde "Hayır" diyebilirsiniz. Zamanla ne için hayır dediğinizi anlayacaktir. Umarım kısa sürede sorununuz çözülür.