Kedim Kısır Fakat Sürekli Kapı Önlerinde Miyavlıyor

Kedim erkek ve kısır ama özelikle sabahları ve gezmeden geldiğinde kapının önüne geçip sürekli miyavlıyor. Bugün evimizin arkasında baktığımız erkek kedinin de ustune cikmaya çalıştı. Kısırlaştırma ameliyatının düzgün yapılmadığı olasılığından korkuyoruz. Ne yapmamız gerekiyor yardımcı olabilir misiniz lütfeenn 🥺

4 CEVAP

Ahmetemind

Kısırlaştırma operasyonu kedinin "üremesini" önlüyor, çiftleşme isteğini özellikle erkek kedilerde her zaman azaltmıyor. Kısır bir insan gibi düşünün, aynı şey. Ancak merak etmeyin. Muhtemelen zamanla azalır bu isteği. Şimdilik sabretmeye çalışın

Monserzk

Bizde aynı sorunu yaşıyoruz bizim kedimizde kısır erkek fakat miyavlama kapıda bağırma kollarımıza çıkma istediği oluyor normal sanırım

Ya bizim arka bahçemizde baktığımız bir kedi var. Kendi kedimizi de bahçeye indiriyoruz her gün onunla oynuyor . Büyük ihtimalle alıştı inmeye ama artık canımızdan bezdik . Sabah 4 de bağırmaya başlıyor 😭

Teşekkür ederim görüşleriniz için ☺️