Yavru Kedimi Kablolardan Nasıl Uzak Tutabilirim?

Ugurpolatt

2 aylık sarman kedimi kablolardan nasıl uzak tutabilirim?

5 CEVAP

simbakedi

bence folyo yerine çift taraflı bant deneyebilirsiniz benimki folyoyu da yiyor çünkü :D ısıracağı oyuncaklar alabilirsiniz dişleri kaşınıyor büyük ihtimalle. o oyuncaklara alışırsa belki bırakır kabloları. benimki de başta çok ısırıyordu şu aralar çok azaldı. hep oyuncakları ısırttım ben. ama tabi yine arada ısırıyor 3 tane kulaklığımızı bozmuş :(

dezgicavus

Benimki 6 aylıktı eve geldiğinde ama ilk kez kablo vs görünce baya ondanı, bilgisayar kablosu vs. Ben kabloların çok olduğu yerleri polarla vs. Örttüm, üzerlerine minder koydum, sonra oynamaz oldu :) açıkta kalan varsa yerde falan tavsiye ederim, bir süre sonra unutuyor

alabalik32

Koli bandıyla duvara yapıştırdım ben. Kat kat bantla üstünden geçtim kabloların

Insan

Kabloya folyo sarabilirsiniz ama çok dikkatlı olun çıkmasın yutarsa kötü olur.

Yada kedinizi kablolardan uzak tutamıyosanız kabloları kedinin ulaşamayacağı bir yere koyun.

Ugurpolatt

Teşekkür ederim ilginiz için. Zaten salonda tek bir noktada kablolar var o da tv ünitesi arkasında hepsi. Üniteyi iyice duvara yasladım giremez araya ama raf aralarından patisiyle çeker vs diye korkuyorum. Folyoyu deneyeceğim 🙏