Köpek Tasmasıı Acil Soruu¡

Ruzgarrr

Köpüşüm 3 aylık ve haftaya dışarı çıkıcak aşıları bitiyo ama göğüs tasması ile normal tasma arasındaki fark nedir göğüs tasması eğitiim amaçlı ne kullanmak lazım lütfen detaylı söylerseniz seviinirim şimdiden teşekkürler :)

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

Eğitim amaçlı boyun tasması. Normal yürüyüşlerde göğüs tasması.

dollfacepersian

Cotontzu_Siri 'ye katılıyorum.
Ek olarak boyun tasması klipsli olursa çok daha güvenli olur ve adının,telefon numaranızın yazdığı bir künye takmanız çok iyi olur. Marka olarak tasmada Eezydog,künyede Dalis pet tag benim beğendiğim markalar

Cotontzu_Siri

Daha geç alabilirsiniz

BlindCat

Boyun tasması yürüme eğitimi almaza büyüyünce çok kötü oluyor köpek çekiştirince boğazı zedeleniyor göğüs tasması iyi oluyor normal yürüyüş için için ama köpeğiniz yavru göğüs tasması alsanız daha iyi

Ruzgarrr

Göğüs tasması almasam olur mu

Ruzgarrr

Teşekkürler :)

HAY_DOST

Boyun tasması yavruyken kıkırdaklari zedeliyor özellikle çekme esnasında o yüzden göğüs tasması kullanın benimkinin boynunda hep boyun tasması var dışarı çıkınca boyun tasmasını hiç çıkarmadan göğüs tasmasını talip geziyorum