Sizce İyi Yapmismiyim

Kedim çok tüy dökuyör ve tüyleri cansizlasti sanırım tavuğu alerjisi vardir diye Royal canın sterilizD kullanıyorum ama N&D düşük tahlili balık portakal adult siparis ettim 1.5 kilo görünce denemek için balıklı mamayla iyi bi deneyiminiz yok inşallah yer kısır diye düşük tahlili aldım iyi yapnismiyim acaba dökülmesi azalır mi hiç gormedigim kadar çok dökülüyor tarak 4 5 kere kıl dolu oluyo atıyorum normalde bi tane bile dolmazdi

4 CEVAP

dollfacepersian

Royal canin kısır kedi maması tavuk içeriyor. Kedinizin tavuk alerjisini nüksetmesine neden olmuştur büyük ihtimalle.
N&D düşük tahıllı morina balıklı seçmeniz çok iyi olmuş bence. Bende kedim için tekrar kullanmaya başlayacağım. Daha önce kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Tüy dökümü kesin alerjiden ise alerjisi olmayan et çeşidi yemeye başlarsa tüy dökümü azalıp normale dönecektir diye düşünüyorum

burcumtlr

Benim kedim de tavuklu mamadan sonra cok cok fazla tuy dokmustu. Balikli mamaya gectim kendiliginden toparlanmisti tabi birazda veteriner kontrollu vitamin vermistim tuyleri icin. Gecmis olsun.

Zeynooo

Tavuklu birşey almayın bence kuzu etli ördekli balıklı falan iyi tercihler.

Zeyn ooo kuzu etli alamam çünkü kısır olduğu için yüksek protein içeriye ama inşallah yer bu mama yi çok Seçici bi kedi ayar ediyo bu huyu beni yeni mama deniyorum anca