Asi Yaptırmaktan Korkuyorum !!!

Zeynooo

Kedim 2 buçuk 3 aylık olmak üzere hicbir asi yapmadım daha 1 buçuk aydır evimde besliyorum. Dışarıdan almadım arkadaşımın büyük kedisinin yavrusuydu yani ev kedisiydi . Asi dan çok korkuyorum aşırı derecede mikrop veriyorlar. Evde olduğumuz icin gerek görmüyorum ama aklımı kurcalıyor.

19 CEVAP

Zeynooo

Ecealtas tsk ederim . Doğru söylüyorsunuz.

Zeynooo

Izzy ama biz bir kere oluyoruz aşıları. Kedilerin 2 3 ayda bir yapılması lazimmis .

yasement

Onlar asi degil parazit tedavileri. Yilda 1 asi

izzy

Ilk aşıları olmadığı icindir o ondan sonra yıllık periyodik olarak yapılır detaylari bilmediğim için yanlış bilgi vermek istemem vet. Sorun bakalim ne diycek bende merak ettim