Kedi Gözünde Beyaz Perde

sezind

Merhabalar. Köyde baktığımız kedilerden birinin iki gözünde de böyle fotoğraftaki gibi beyaz perde var. İştahı yerinde ancak bir sorun olduğu belli gözlerinde. Yarın yakalayıp şehire veterinere göstereceğim ancak daha önce bu tarz bir şey yaşamış olanlar varsa yardımcı olabilir mi lütfen..

6 CEVAP

Minikmuezza

Atesi ciktiklarinda yada enfeksiyon varsa olabiliyor bi sokak kedisinde gormustum sonradan duzeldi 2 gun sonra ama o biraz daha buyuktu.bi veterinere goturme imkaniniz varsa iyi olur yavru sonucta

simbakedi

gözünde bir şey olabilmesi ihtimalinden şüpheleniyorsanız yarın götürene kadar çayla pansuman yapabilirsiniz

sezind

Veteriner iç parazit kaynaklı olduğunu söyledi. Tedavisine başladım umarım en kısa zamanda iyileşir🙏

Insan

3.göz kapağı o

Hilalllllll

Kedinizin duru ciddi miymiş acaba veterinlerine götürebildiniz mi?

Patili_1

Normal birşey değil mi bu gözünü kapatırken daha sonra hızlıca açınca o beyaz perde görünüyor zaten