Deneyimsizim 2 Aylık Yavru Kedime Mama Olarak Ne Almalıyım ?

yusaergul

Merhabalar 2 aylık british shorthair kedi sahiplendim daha önce hiç kedi beslemedim en sağlıklı ve bütçe olarak uygun kedi maması tavsiye edermisiniz ?

8 CEVAP

pongul

güvenemiyorum bayat ya da abuk subuk bir şey karıştırırlarsa diye ondan. yine de siz bilirsiniz güvendiğiniz bir yerse ...

pongul

brit care crazy I'm kitten, daha uygun fiyatlı farmina matisse kitten.

pamuk18pamuk

Royal canin kullanıyorum ve memnunum uygun fiyatlı olmasını istiyorsanız kapalı paket yerine açık mama alabilirsiniz

pongul

açık mama tavsiye etmem. yerinde golosi alın açık alacaksanız.

pamuk18pamuk

@pongul zaten açık mamayla kapalının arasında içerik farkı yok sadece pakete para vermek anlamsız değil mi sizcede

Cotontzu_Siri

Matisse veya golosi

pamuk18pamuk

@pongul anladım

HAY_DOST

Arkadaşların verdiği cevaplardan hiçbiri
Brit care berbat bir mama doğal yollarla korunuyor olsa da içinde et oranı az
Royal canın ve hills ondan daha da berbat
Golosi de ev hayvanları için uygun değil biz kopeklerimize değiştireceğiz