Çok Acil, 2-3 Haftalık Yavru Köpek Ne Yer?

TinaTina

Evimin önüne 2-3 haftalık bir köpek bırakmışlar, bizde aldık. Ama ona ne yedireceğimizi bilmiyoruz. Annesi yok zaten tek başınaydı birileri bırakmış diye düşünüyoruz. Yavru köpeğe ne vermeliyim?şu an mama veya yavru köpekler için olan yiyecekleri satın alamam evdeki yiyecekleri kullanmam lazım. Elimde kedi maması var ama onu da zararlıdır diye vermiyorum. Şu an aç, ne verebilirim?

1 CEVAP

kedidostu7

Biz köpeğimize Sütü sulandırarak veriyorduk eğer varsa öyle yapıp verebilirsin