Yaş Mama

Miralayy

Arkadaşlar geçen gün kedimin iç parazit hapını yaş mamasına katıp vermeye çalıştım ama kokusundan anladığı için yaş mamayı yemedi. O günden beri iki kere yaş mama vermeyi denedim ama koklayıp gidiyor yaş mamaya mı küstü naptı anlamıyorum. 🤦‍♀️ Hatta bugün paketin sesini duyup yerinden fırladı ama tabağa koyunca yemedi normalde bi çırpıda bitirir.

8 CEVAP

Miralayy

Yaş mama yemediği için kakası sertleşti( benim varsayımım) o yüzden de poposunda küçük dışkı parçaları kalıyor

Gelyahron

Ödül çubuklarından alıp yaş mamaya karıştırın faydasını göreceksiniz

Miralayy

Şimdi ödül çubuğunu denedim yine yemedi 🤦‍♀️

Gelyahron

Hangi mamayı kullanıyorsunuz?

Miralayy

Felix, gourmet. Felix i hep alıyorum severek yiyor. Gourmeti de yeni denedik ama doğru düzgün yemedi zaten

Gelyahron

Felicia, nd, Naturea, nutri feline ve miamor önerebilirim

Miralayy

Tamam çok teşekkür ederimm

Miralayy

Tamam teşekkür ederim 🙏🏻