Beaphear Mibgimcat Mi

Arkadaşlar kedim için gimcat multivitamin kullaniyorum ekonomik nedenden dolayı beaphear almayi dusnuyorum bepaher top 10 mu yoksa bephear multivatimin pastemi hangisi iyi

2 CEVAP

dollfacepersian

İkisinin içeriklerinde çok fark yok. Ben beaphar top 10 kullanıyorum. Gimcat 'te kullanmıştım ama sürekli alacak kadar fiyatı uygun gelmedi bana. Beaphar top 10'nun yanında natur vitta C kullanıyorum.Tavsiye ederim. Her ay 10-15 gün değişen sürelerle kullanıp bırakıyorum. Kediniz sağlıklıysa ve vitamin eksikliği yoksa dönemsel olarak kullanmanız en iyisi olur bence. Vitamin olsada fazlası yarardan çok zarar sağlayabilir çünkü

pongul

ben de beaphar top 10 tavsiye ederim. gimcat ayrıca çok bereketsiz. kullandığım tüm macun, vitamin, malt ne varsa yavaş yavaş tamamen beaphar markasına dönüştürüyorum.