Köpeğim İshal Ne Yedirmeliyim

Merhabalar 2 aylık yavru köpeğim var. İshal pirinç lapası yedirsem bi sorun olur mu veya ne yedirmeliyim

11 CEVAP

Cotontzu_Siri

Haşlanmış patates iyi gelir

Luckyssss

Ben yeşil fasulye patates ve pirinç haşlamılştım vitaminini öldürmeden :) işe yaradı :)

Patates haşlıyıp lapa halinde versem bişey olmaz yani dimi. Henüz çok küçük

Cotontzu_Siri

Birşey olmaz. Balkabağı da verebilirsiniz.

HAY_DOST

Pirinç verin güzeldir ama ben patates ve pirinç karışımı taraftarıyım

HAY_DOST

Yemezse kaşık kaşık yedirin

patates ve pirinç lapası yemiyor

kendim yedirirsem kusuyor

HAY_DOST

O zaman veterinere götürün

götürdüm. viral bir enfeksiyon düşünüyoruz. iğnelerimizi vurdurduk

akarhan35

Merhaba aynı dertten muzdaribim 1 buçuk aylık erkek oğlum var ishali bi türlü geçmedi testleri düzgün iştahı aşırı iyi enerjisi tavan ama ishali var nasıl çözfünğz acaba