Pet Vet Kısırlaştırma

Maulex

Pet vet kliniginde kedisini kisirlastirmis olan varsa bilgi verebilir mi nasil oldu sorun çıktımı kac günde toparladı boyunluk takıyorlarmi vs.

10 CEVAP

losive

Kısırlaştırma yapan tanımıyorum ama bir tanıdığımız kedisini traş ettirdi ihmalden dolayı maalesef kaybettiler uyutunca uyanamadı bir daha pek tavsiye etmem.

Zehranazz

O veterinerin diger şubesine bende gittim ama hiç memnun kalmadım onlar parayı cok fazla düşünüyorlar birde ölen kedi cok fazla oluyor orada

Ixterenett

@losive öldü mü?

losive

Evet @lxtrenett

Pofupof

Nerede bu klinik?

Maulex

Pet vetin sadece bursa da kliniği var sanıyordum yeni öğrendim sizin arkadaşınızın kedisinin ölmesine sebep olan veteriner hangi şubede acaba bursa nilufermi başka yermi

Maulex

Zehranazz sizin dediğiniz hangi şube acaba

Maulex

Zehranazz sizin dediğiniz hangi şube acaba

bende kedimi başka birinden bakamadığı için 2.5 aylıkken aldım o petvete götürmüş kocaeli şubesine ve açıkçası hiç memnun kalmadım erkek olan kediyi dişi diye yazmışlardı pet pasaporta çok özensizler lütfen tercih etmeyin farklı bir veterinere gidiyorum artık

Zehranazz

Benik dediğim ankara da da var pet vet orası