Pro Perfeck Malt

tyguler

malt alacakken bunu gördum.
içeriği satıcıya yöneltilen sorulardan buldum:
biotin, malt ekstraktı, bitkisel yağ, yulaf unu,balık yağı, keçi boynuzu tozu, protein, kalsiyum.

kullanananınız var mı. memnun musunuz.

9 CEVAP

efires

Genelde gimcat tavsiye ediyorlar ama fiyatı bütçe nedeniyle pro perfeck denemelik aldım kullandık ve memnun kaldık hem severek yiyor hemde etkili

duman_cat_world

biotin ilk içerik mi? :)

acikcasi biofeline, gimcat, vets plus, trixie, zoovital gibi bilindik markalardan sasmamak lazim. butcenize gore tercih edebilirsiniz. bir sorun olursa muhattap bulman kolay olur.

tyguler

kullanan yok mu ?

mrcasper

ben hiç duymadım gimcat den şaşmamak lazım

tyguler

mrcasper ben bunu daha ònceden de cok duymuştum ama kullanan var mı merak ettim. teşekkürler yanıtınız için.

Sedabekir

Ben bir tüp kullanip bitirdim memnun kaldım dışkısında görebiliyordum tüylerini

Ozge00

Kullanıcı yorumu da yeni açılmış bir hesaba ait çok da güvenemedim. Bilindik uygun fiyatlı markaları tercih edin bence de. Trixie zoovital Drclauders biopet beaphar

Bende bugün sipariş verdim kullanan var mı yoksa ben kullandıktan sonra yazarım artık tecrübelerimi :)

septikbaykus

Hiç kullanmadım.

F/ P olarak trixie öneririm ama.