Kabızlık İçin..

Komorebi

Kabızlık için kedilerimin yemeğine çok az zeytinyağı katsam faydası olur mu? Zeytinyağının herhangi bir zararı yok değil mi?

7 CEVAP

Renklipati

Tabiki yok direk bile kaşık la verebilirsiniz çay kaşığı ile kabızlığa iyi gelecek tir

mrcasper

yaş mamasına katabilirsiniz ben normal zamanda bile öyle yapıyorum bağırsaklara büyük bir faydası var öneririm

mrcasper

hatta siz bile yemeğinize vs katabilirsiniz

mrcasper

hatta siz bile yemeğinize vs katabilirsiniz

Komorebi

Peki miktarı ne olmalı yavru kedi için? Bir tatlı kaşığı fazla mı

Renklipati

İki çay kaşığını geçmesin gün içinde fazla sı da ishale sebep olur

mrcasper

ben 1 tk koyuyorum zaten haftada 1 yaş mama verdiğim için sorun olmuyor