Yavru Kopegin Yataginda Yatmamasi, Mama Yememesi

Merhabalar. Kendimi bildim bileli kopek sahiplenmek istiyordum ve annem ve babam bana bir yavru golden sahiplendiler. Eve geldiginde cok mutluydu oyun oynuyordu veterinere goturduk gayet saglikliydi sanirim tum gun sevdigimiz icin gece olunca aglamaya basladi. Balkonda bakiyoruz mecburen cunku ev sahibimiz hayvan dusmani biri diyebilirim. Ev sahibimiz kizinca biz de onu babamin dukkanina goturduk ve saat sabah dokuza kadar orda tek basina kaldi (zaten butun gece boyunca aklimda kaldi. Ruyalarimda onu gordum). Simdi yemek veriyoruz yemiyor, terliklerimizi isiriyor ve ona yaptigimiz yatakta yatmiyor. Ne yapmaliyiz sizce yardimci olursaniz cok seviniriz💗💗

3 CEVAP

Mehmetkra

Yasin ilerleyip kendi evini alıncaya kadar köpek bakmaman en iyisi. Ona gerekenleri henüz karşılayamazsin. İyi bakabilecek birine sahiplendirmen en iyisi olur. Dükkanda beslemek bencillikten başka birşey olmaz sırf sen seviyorsun diye o hayvanı orada beslemeye çalışmak acımasızlık olur.

losive

Kaç aylık yavru ?

losive

Kaç aylık yavru ?