Mama Seçimi

Anket

Dr.Sacchi
(0 oy)
Felicia
(11 oy)
Mystic
(15 oy)
Toplam (26 oy)

Dr.Sacchi felicia mysticc bu 3 kedi mamasından birini almayı düşünüyorum. Hakkında çok kötü bir şey okumadım ve bildiğim kadarıyla içerikleri de güzel. Sizce nasıl mamalar ve hangisini önerirsiniz

6 CEVAP

Oqrenerde06

Mystic bana çok güven vermiyor ben felıcıa dan yana kullandım oyumu.

Palyaco

İçlerinde mytic daha iyi içerik olarak

tyguler

mystic daha iyi içerik olarak

ercan123

İçerik açısından en iyisi Mystic tabii.

mrcasper

mystic içerik olarak iyi sertifika vs var bence güvenilebilir ama bazı kedilerde yan etkileri olabiliyor

Edb

Bence içerik olarak en iyisi mystic zaten felicia da gerçek et yok sadece et proteini var.