Lösemi Aşısı..

Ixterenett

Kedime 2 gün önce bu saatlerde lösemi aşısı yapıldı. Fakat 2 gündür uyuyor. Ve kendini ısırıyor. Veti aradığımda 2 gün sonrada devam ederse getirin demişti. Alexim çok huysuz belliki. Ağrılarını nasıl hafifletebilirin?

9 CEVAP

gulsundusmez

çok gereksiz bir açı hele erkek kediler için hiiç gerek yok .Ben 3 kedime de yaptırmadım

Ixterenett

Upp

gulsundusmez

Geçmiş olsun bu arada ilk kez duyuyorum acilen bir vete gidin daha iyi bir vete

ercan123

Veterinerler Lösemi aşısı için neden bu denli ısrarcı oluyorlar anlamıyorum.

Ixterenett

@gulsundusmez ordunun en iyi veti bunu söyleyen

simbakedi

bence cok ilgilenmeyin kedinizle cok darlamayin yani. mamasi onunde olsun suyu onunde olsun onlari yedikce kendini daha iyi hisseder strese girmez. kendi istediginde sevin vs. cunku agri dindirecek bir sey oldugunu dusunmuyorum asi oldugu icin.

simbakedi

bence cok ilgilenmeyin kedinizle cok darlamayin yani. mamasi onunde olsun suyu onunde olsun onlari yedikce kendini daha iyi hisseder strese girmez. kendi istediginde sevin vs. cunku agri dindirecek bir sey oldugunu dusunmuyorum asi oldugu icin.

schemsire

hiç böyle bir sorunla karşılaşmadık@ ıxinternet@

Pofupof

Aman dikkat edin. Başka bir vete götürün hemen. Benim zamanında öok canım yandı bu aşıdan... :((