Konyada İyi Veteriner Kliniği

handekara

Veteriner kliniği aramaya baktım site içindeki ama il olarak Konya yok. Konyada bildiğiniz önerebileceğiz iyi veteriner var mı? Aynı zamanda fiyat konusunda anlaşabileceğim biri olursa da mutlu olurum.

4 CEVAP

efruzg

İnternetten araştırma yaparak daha kolay bulabilirsiniz. Ben biraz baktım baya bi varmış veteriner klinikleri ne kadar güzel keşke buradada o kadar çok olsa..

handekara

Teşekkür ederim :) internett her zaman yorum bulamıyorum o yüzden ilk buraya yazmak istedim

efruzg

Burda belki biri cıkabilir fakat bende yaşadığım bölgedeki veteriner yorumlarını okuyarak buldum doğrusu hepsi kötü ama yapcak birşey Yok . Kötünün iyisi:(

MinuTr

Sempati veterinerin arkasında Umut veteriner var.