Acil!!!!

Ixterenett

Kedim lösemi aşısından dolayı 2 gündür uyuyor ve altına kaçırmış. Nolmuş olabilir uyurken kaçırmış!! Çok korkuyorum nolur hızlı cevap yazın

16 CEVAP

Ixterenett

Upppppo

Bu aşıdan önce birtakım testler yapılıyor diye duydum test uygulandı mı kedinize? Bizim veterinerimiz yapmayı gerekli görmüyor

Ixterenett

Bizimkide duymadı

Ixterenett

Orduda başka iyi veteriner yok

Ixterenett

Upp

Oqrenerde06

Çok uyumaktan tuvalete gitmeyi unutmuş olabilir daha yavru ben 2 kedime de yaptırdım bir sıkıntı görmedık her aşıdan sonra tam tersi çok hareketli oluyorlar. Bünyeden bünyeye değişebilir veterinerinize bir danışın herhangi bir komplikasyon da ne yapmalıyım bu semptomlar normal mi diye.

Oqrenerde06

Ben yaptırılması taraftarıyım lösemiye yakalanırsa kedi hayatını kaybediyor az da olsa koruyuculuğu var.

Ixterenett

Teşekkürler @Oqrenerde06

Ixterenett

Upp

Oqrenerde06

Rica ederim ne demek upp.

Ixterenett

Upp

Koftecik

Merhabaaa. Endişe edeceğiniz bir durum olduğunu düşünmüyorum. Her kedi farklı tepkiler gösterebiliyor bu aşılara. Benimki de çok halsizdi ve nerdeyse hiç yemek yemiyordu. Yavru olmasından kaynaklı çişini kaçırmış olabiliir

Koftecik

Merhabaaa. Endişe edeceğiniz bir durum olduğunu düşünmüyorum. Her kedi farklı tepkiler gösterebiliyor bu aşılara. Benimki de çok halsizdi ve nerdeyse hiç yemek yemiyordu. Yavru olmasından kaynaklı çişini kaçırmış olabiliir

Koftecik

Merhabaaa. Endişe edeceğiniz bir durum olduğunu düşünmüyorum. Her kedi farklı tepkiler gösterebiliyor bu aşılara. Benimki de çok halsizdi ve nerdeyse hiç yemek yemiyordu. Yavru olmasından kaynaklı çişini kaçırmış olabiliir

Ixterenett

Teşekkürler köfte