Kedi Ve Köpek

cakilgunes5

Arkadaşlar merhaba 2 tane dişi kedim var
Ailemle birlikte bir büyümeyen köpek sahiplenmek istiyoruz
Sizce kedilerle yaşayabilecek stress olmasını istemiyorum ne kedilerimin nede gelecek olan yavrumuzun
Sizce hangi cins sahiplenmeluyim bahçemiz olmadığı için büyük cins alamıyoruz maalesef

3 CEVAP

cakilgunes5

Gerçekten cok doğru hemen bakacağım

cakilgunes5

Birde dişimi yoksa erkek mi olmali

blue_hpood

köpek alırken mutlaka boyutuna dikkat etmelisiniz, bir kediniz olduğu için zaten büyük ırk sahiplenemezsiniz. size önerim kka’dan tavsiye almanız. youtube üzerinden videolarını izlerseniz hem beden dili hem de sahipleneceğiz köpeğin ırkı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.