Aşılar

Miaa17

Bugün siyah 40 günlük yqvru pitbull gelcek. Daha önce rott besledim ilk kopegimdi ve gercekten aşılarla ilgili cok aey okuyorum. Rott a yaptırmadığımız hiç bi aşı kalmamıştı, fakat bunlardan hangisi gercekten bahcede yaşayan bi kopek icin gerekli? ( karma kuduz ve iç-dış parazit dışında? Sonucta sokakta 1000lerce kopek yaşıyor ve bunların hiç biri yapılmıyo. Lyme corona vs yaptırmasak neolur? Gercekten cok maliyetli oluyor, ve daha kotusu zararlı gibi şeyler okudum. Can'dır yani sonucta öyle herşeyi yüklemek aşılamakta olmaz.. Ne yapmalı? Yardım alabilirsem sevinirim (:

1 CEVAP

Miaa17

Ha ayrıca, evde birde 10 aylık bebeğim var bize daha doğrusu bebeğe bulasacak hastalıklar varmıdır?