Golden Retriever Köpek

Petlebiden köpek deodorantdı almak istiyorum fakat köpeğim soka köpeği biz sahiplendik böyle kokulardan rahatsız olur mu?🙄🤓

2 CEVAP

Cins olsa rahatsız olmayacak mıydı?:) köpeğe bağlı biraz ama genelde sevmiyorlar.

zibityus

köpeğin burnu bir insanınkinden 10 bin ila 100 bin kat daha iyi koku alıyordu sanırım. köpeklerin bulunduğu ortamda deodorant sıkmamalısınız, sigara bile içmemelisiniz bu durumda. bu tarz ürünler ticari amaçlı üretilen ürünler, köpeği rahatsız eder mi etmez mi hiç sorgulanmıyor bile.