Kedi Kumu Önerisi

fidanaran

Kokuyu iyi hapseden iyi topaklanan önerebileceğiniz bi kedi kumu var mı? Şuana kadar bir sürü kum denedim fakat özellikle koku konusunda memnun kaldığım olmadı. (ever clean gibi çok pahalı olmazsa iyi olur)

8 CEVAP

Pofupof

Kesinlikle Vancat Aktif karbon.
5 aydır kullanıyorum ve kum kabı yatak odamda duruyor. 3 gün temizlemesem yine kokmuyor. Topaklar çok sert. O yüzden kaptaki kum hiç kirlenmiyor ve atmak zorunda kalmıyorum.
Tek problem tozuması. Onu da kum kabının üstünde filtre gibi olan yerini çıkartarak birazcık çözdüm

simbakedi

koku icin kumu koymadannonce kabin altina ve kuma biraz karbonat atiyorlar. ben de deniycem ama yapan cok var

talkinghead

ben denemek için vancat ve proline aldım öneriler üzerine fiyatları da uygun daha eski kumu bitmedi diye deneyemedim ama yorumları pozitifti

cereenpir

Bizde Lindocat ince sabun kokulu olan mavili paketi kullanıyoruz memnunuz mis gibi kokuyo

cereenpir

Bizde Lindocat ince sabun kokulu olan mavili paketi kullanıyoruz memnunuz mis gibi kokuyo

tyguler

mırmır aktif karbonlu. koku konusunda cok başarılı.

Esims

Mırmır aktif karbon veya Reflex’in lacivert ve turkuaz olanını tavsiye ederim. Lakin Mırmır ilk tercihimdir😊

chromatica

sanicat çok çok iyi, banyo mis gibi sabun kokuyor