Yavru Köpüşüme Aşılar !!

Ruzgarrr

Şimdi benim köpeğim 3 aylık ve kuduz 3.cü aşıyı olcak ve dışarı çıkabilcek aşı takviminde LYME AŞISI var bu aşısı ve ne kadar pahalı mı

10 CEVAP

Miaa17

Valla benim ilk köpeğim rottweiler vardı hepsini yaptırdım corona mantar lyme uyuz hepsi gereksiz yılda bir falanda tekrarlatma bence iç dış paraziti aksatma vr kuduzu karmada yaptırdıysan gerisini boşver bi yavru daha gelcek bana şimdi 40 günlük iç dış karma kuduz başkada yaptırmayı düşünmüyorum

Miaa17

Bugüne kadar hangi aşıları vurdurdyn

Miaa17

Kuduz 2 doz yeterli 3 vurdurma bence

Ruzgarrr

Hepsini yaptırdım sadece lyme 1 kuduz ve lyme 2 kaldı bide karma 3 o haftaya olcak haftaya dısarı çıkıyo işte iyi bi vete götürüyorum da lyme ne kadar

Ruzgarrr

Teşekkürler

Cotontzu_Siri

Ben lyme yaptırmadım. Çok pahalı ve yakalanma ihtimali çok düşük bir hastalık. Ama köpekten insana geçebiliyor ve ölümcül.

Cotontzu_Siri

Puppy dp, karma, corona, bronchine ve kuduz yeterli. İç dış parazit de gerekli tabii.

Ruzgarrr

Nasıl köpekten insana geciyo ve ölümcül mü gerçekten mi detaylı söywlrmisiniz

Cotontzu_Siri

Keneden bulaşıyor. Tedavisi zor değil ama semptomları diğer hastalıklara çok benzediği için teşhisi zor bir hastalık. Antibiyotik ile tedavi ediliyor. Ama tedavi edilmezse çok tehlikeli.

Ruzgarrr

O zaman ben her ihtimale karsı yaptırıyım ya