Orgakitty Ve Oskaryum Topaklanmayan Kum

Oskaryum büyük taneliymis ve koku yapıyormuş diye duydum. Orgakitty kullananlar memnun gibi tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim

3 CEVAP

irmtnc3

Orgakitty hiç memnun değilim tamam toz yapmıyor ama eve müthiş dağılıyor paspas olsa bile, topaklanma iğrenç sürekli parçacık parçacık dağılıyor koku deseniz ayrı iğrenç leş gibi kokuyor tozutmama dışında her şeyi iğrenç almayın bence paranıza yazık bende merak edip almıştım ama çok kötü Normalde kedimin kumunu tamamen değiştirdiğim zaman tavşanım için kullanıyordum daha sonra çöpe atıyordum ama bunu tavşanım bile kaldıramaz o derece iğrenç ve kötü kum 1 hafta kullandıktan sonra direk çöpe attım Gerçekten çok kötü

Yumosi

Orgakitty yi bilmiyorum ama Oscaryum var bende. daha önce kullandıklarıma göre daha büyük taneli. çam kokusunda ise sorun yok, ben seviyorum. Ama bu kadar iri olanı almak istemiyorum bir dahakine Orgakitty deneyeceğim.

Bende oskaryum almaktan vazgeçtim. Çiş kokusu çok oluyormuş. Orgakitty daha iyi kullananlar da öyle söylüyor.