Hiçbişey Yemiyor

yaş mama yemiyor
kuru mama yemiyor
bu gün patates lapası yaptım suyla karıştırıp ishali geçsin diye onuda yemiyor.
süt zaten yasak
ne yapmalıyım ?
sadece su içiyor.
2 aylık tahminimce

11 CEVAP

gazme1997

en iyisii sen veterinere götür daha iyi olurrr

gazme1997

daha 2 aylık anne sütüne ihtiyaç duyabilirr anne kedi sütüde veterinerde olur

nifito

Benim sokaktan aldığım kedimde öyleydi ben de iki aylıkken almıştım. Bir kaç gün sadece su içti ve dinlendi. Sonrasında wiskasın yavru kediler için olan yaş mamasından verdim. Öyle başladı yemeye. Yani endişelenmeyin su içmesi çok iyi bir şey. Kendisini toparladıktan sonra yemek yemeye başlayacaktır. Şimdilik ona sadece suyunu,sevginizi ve ilginizi verin.

bu arada biraz önce tükürük şeklinde kustu

köpek besliyorum ben :) teşekkür ederim bu akşam bi veterinere gidicez

ben köpek besliyorum arkadaşlar :D @nifito

nifito

Evet biliyorum :)

Luckyssss

Yaş mama yı lapa haline getirip şorıngayla verin

Luckyssss

Şırıngayla

Cotontzu_Siri

Hipp marka yaban mersini, elma ve muzlu bir bebek maması var. Ondan verin.