Kedim Sinekliği Açmayı Öğrendi

Nihangenc

3.5 aylık kedim var evimdeki sineklikleri yukarıdan aşağı sürgülü şeklinde yani dışarı açılmalı değil ondan dolayı çok rahattım bunu hayatta açamaz diyordum ama sinekliğin kenarlarını patisiyle itip çıkmayı öğrendi şimdi de ne yapmalıyım acaba kaçmasından korkuyorum

6 CEVAP

Yapıştırmalı sineklikler var onlari açamıyorlar internette satılıyor

PixiesBalex

çok zekiymiş , bizim evde sineklik değil de kedi filesi var bana daha güvenli geliyorlar

dezgicavus

Koli bandı ile falan yapıştırabilirsiniz. Ya da benimkiler dışa açılıyor mesela hepsini bağladım, önünde petek olanları peteğe, olmayanları da koltuk vardı önünde, onun arkasına 10 lt su şişesi koyup ona bağladım.

Mandal tarzı bişe taktırabilirsiniz, pimapenci veya sineklikçiler yapar. Biz kedi filesi kullanıyoruz ve çekiştirip açma ihtimallerine karşın mandal taktırdım ben

Bizim sineklikler dışarıya açılıyor giriş katta oturuyoruz bi gün bizimki nasıl açtıysa sinekliği açmış aşağıya düştü allahtan bahçeye düştü yüksek değil baktım ki keyfi yerinde ot yiyo😆😆 sonrasında aynı şey olmasın diye iyice sıkıştırdım kağıt vs gibi şeylerle şu an açılmıyor neyseki 😌

Telifsz

Sakın açık bırakmayın bizimki daha bu sabah pencereyi açık bıraktığımız için kaçmış😣😞