Aşılarr !

Ruzgarrr

İnternetten aşıların fiyatlarına baktım mesela karma aşı ne kadat yada öksürük aşısı iç ve dış parazit fiyatlar ne kadar beni kazıklıyolar galiba lütfen yardımcı olun teşekküler

5 CEVAP

Benim1kedimvar

Kedi mi köpek mi

Ruzgarrr

Köpek

Zeynooo

Aşılar 40 50 lira arası kedi icin . Bende daha yaptırmadım çok kararsizim

Miaa17

Fiyatları 70 tl. Ama veterinerler kendi karınıda koyuyorlar 100 civarı falan oluyor ve bu istanbulda olan fiyat başka bi şehirde daha ucuk bir rakam olamaz

Ruzgarrr

Genelde 60 70 veriyorum o zaman iyi