Sıcakta Aşırı Mayışan Kediler

Komorebi

Yaşadığım yer çok sıcak ve kedilerim sıcak saatlerde asla yerinden kalkmıyor bugün hatta yemek yedirmek için zorla uyandırdım kaldırmaya çalışınca kızdılar bana sjsjdjjd akşam serinlik olunca aç kurtlar gibi üzerime saldırıyorlar çılgınca oynuyorlar ama sıcak vakitlerde ölü gibiler bu normal bir durum değil mi? Bol su içirtmeye çalışıyorum haricen yapabileceğim bir şey var mı?

1 CEVAP

Patili_1

Benim kedim de sıcak olduğunda uyuyor hatta bi ara köye gitmistik sobayı görünce dayamiyordu uyuyordu yapacak birşey bulamayip uyuyorlar kendini düşün sıcakta ne yaparsın halin olmaz yani klima fln acabilirsiniz rahatlarlar biraz da olsun