Kedinize Hangi Kuru Mamayı Veriyorsunuz?

Yumak3302

Kedime yeni kuru mama bakıyorum siz kedinize ne veriyorsunuz?

9 CEVAP

dilanuzun78

Param olunca Proplan veriyorum. Param olmayınca Bonacibo.

Renklipati

Acana kullanıyorum

Lavital kuzulu kısır. Indirimlere göre aldığımız mama değişiyor. Kg en fazla 20 tl veriyorum. Cunku cok kedim var. Keske fiyatlar düşse de en güzelini alabilsek..

N&D

mrcasper

rc kullanıyorum nd ye gecicem

Kediasigi4

Felicia ama ND'ye geçmeyi düşünüyorum

PAndora9

N&D

AlpMordecai

Bu sıralar Matisse. Önümüzdeki ay kedimi kısırlaştıracağım, ondan sonra uygun fiyatlı bir kısır mamasına geçme niyetim var ama bakalım.

Ysmnalmc

Proplandan ndye geçmiştim şimdi hills vet essentials kısırlaştırılmış kedi mamasına geçtim, veterinerimiz nd için kilo aldırır dedi ölçülü veriyorum hills i