Denizlide Bedavaya Kısırlaştıran Bir Yer Biliyor Musunuz?

reye

3 tane kedim var evde. 2si kız diğeri erkek. Kızlardan birisi 1 yaşında diğeri ortalama 9 aylık ve ikisi de kızgınlığa giriyor sürekli. 1 yaşında olan kedim şubatta yavruladı ama diğerinde öyle bir şey hiç olmadı. İkisini de kısırlaştırmak istiyorum ama veteriner 600 tl dedi benim bu kadar imkanım yok. Daha erkek kedimin(3aylık) aşıları hiç yaptırılmadı onu götüreceğim ama önce kısırlaştırma işini halletmek istiyorum lütfen biliyorsanız yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkür ederim

2 CEVAP

Belediyelerin veterinerleri ücretsiz kısırlaştırıyor fakat önermem, kedinizin enfeksiyon kapma olasılığı baya yüksek para biriktirip kaliteli işini bilen veterinerlerde kısırlaştırmanız daha iyi olur

reye

Teşekkür ederim