Gimcat Beaphar

Merhaba gimcat multivitamin kullanıyorum 2 3 güne bitmek üzere tekrar almak istiyorum sizce gimcatij ve beaphar in vitaminleri aynı mı iyi mi ikiside beaphar dan 3 tüp Malt bitirdim hala da kullanıyorum memnunum sizce bunlardan hangisi bi altarnetifimde beaphar top 10 multivitamin tablet hangisi ise yarar gimbat 25 gün felan gidiyor 2 tane kedim var ve 6 cm olduğu için bitiyo gidiyor hesaplı olsun istiyorum ama kotuysedfe almam

3 CEVAP

pongul

ben yavaş yavaş komple beaphar ürünlerine geçiyorum, gimcat çok bereketsiz. beaphar'dan top 10 olsun, junior paste olsun, multivitamin paste olsun güzel. maltından da memnunum.

dollfacepersian

Ben daha önce gimcat Multi vitamin kullanıyordum ama sürekli almak için pahalı geldi. Beaphar top 10 kullanıyorum şuan. Ben kullanmadan önce araştırmıştım. Vitaminler arasında çok fark yok ve kaliteli bir ürün. Fakat kedileriniz sağlıklıysa vitamin eksiklikleri yoksa sürekli vermemin iyi olmadığını düşünüyorum.Çünkü vitamin olsada fazlası yarardan çok zarar verebilir diye düşünüyorum Her ay 10-15 gun değişen sürelerle kullanıp bırakıyorum ben. Kışın daha fazla yazın daha az kullanıyorum

Büyük ihtimal bende öyle yaparım gidiş süresi yani bozulma sureside çok olursa öyle yap ama ama iki kedi olduğu için biter diye dusunuyorum