Köpeğimi Bu Şampuanla Yıkayabilir Miyim?

Chicco bebek şampuanıyla Slovak Çuvaç cinsi yavru köpeğimi yıkayabilir miyim?

8 CEVAP

dollfacepersian

Bebek şampuanı olsada insanlar için olan şampuanlar köpekler için zararlı olabilir. İnsanla köpeğin deri yapısı aynı değil çünkü. En iyisi köpekler için üretilen şampuanları kullanmanız olur. Benim bu konuda en beğendiğim marka %100 saf zeytinyağlı ve doğal Perfect Wash. Naturalis Adrayms üretiyor,sitesinden alabilirsiniz

Cotontzu_Siri

Hayır, dalin de kullanmayın

Cotontzu_Siri

Ben dermaleen öneririm. İnsanlar için olan şampuanların ph değerleri köpeklere uygun değil.

Tamam sağolun

Tamam keşke almasaydım internetten sipariş etmiştim yaa

Cotontzu_Siri

İptal edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile konuşun. Kargoya verilmediyse problem olmaz.

Dalin kullanabilirsin ben uzun bi dönem ondan kullandım fakat tüyleri uzunsa tercih etmeyin çok katılaşıyor uzun olursa. Dalin asla göz yakmayan ve zarar vermeyen bir marka veteriner eşliğinde kullanmıştım

isra

köpeğein için büyük zarar olabilir