Kedi Tüy Dökükelmesi

sarmonella

kedimde bu tarz dökülmeler var. genel olarak sırtında. sebebini bilen daha önce yaşayan var mı

4 CEVAP

Hilalllllll

Mama kaynaklı deyil bence öyle olsa tek bir yerde olur, alerji olsa kaşıntı olur, mantar ola bilir illaki mantar olması için kaşıntı kızarıklık olması gerekmez geçmiş olsun

ferayerdem

mantara benziyor geçmiş olsun

sarmonella

mantar konusunu araştıracağım. teşekkürler.
daha önce olan yerlerinde şimdi tüyler çıkıyor, başka yerlerinde hafif açılmalar başlamış. küçük parça sosis yediği günün ertesi ufak bir dökülme oldu vücudunda. Acaba diyorum tavuk alerjisi mi. yaşayanlar var mı?

Mamilot

Benim kedimdede iğne yapılan yerlerde tüy kaybı oluyor, sizinkide belki öyle bişeydir