Kedime Hangi Mamayı Alacağıma Karar Veremiyorum

Edato

Kedim şuan 3 aylık royal canin kitten yiyor ama maması bitmek üzere. şuan mama arayışındayım açıkçası içeriğinin ne olması konusunda pek bilgili değilim .
Marka olarak ne öneriyorsunuz ? fiyatı proplana denk olursa sevinirim bir de tüy sorunu için balıklı mama daha mı iyi olur? Ve mamayı denedikten sonra severse 10-15 kg birden alırsam büyüdüğü için sıkıntı olur mu ?

7 CEVAP

Ece5

Valla direkt nd diyorum sana tüy sağlığı diyince nd nin üstüne tanımam herkes kedilerinin tüylerine ne yapıyosun diyo:)

yasement

Balikli daha iyi tuylere ama yavru kedi mamalari tavuklu oluyor. Sıkınti olmaz anca buyur zaten buyuk paket bitene kadar.

yasement

Balikli daha iyi tuylere ama yavru kedi mamalari tavuklu oluyor. Sıkınti olmaz anca buyur zaten buyuk paket bitene kadar.

Edato

marka olarak da öneriler alabilir miyim

yasement

Proplan, matisse, profine, brit care crazy kitten

Cotontzu_Siri

Matisse

Edato

siri , golosi mama hakkında bilgin var mı