Kedimin Birşeyimi Var

Dilarabb

Kedim kusuyordu yaklaşık 1 haftadır kusması kesildi veteriner üşüttüğünü söyledi ama sürekli uyuyor ve sürekli böyle oturuyor

7 CEVAP

baranertaga

Öyle oturması bir problem değil ama herhangi başka bir sıkıntısı varsa tekrar veterinere danışmanızda fayda var.

izel33

İçiniz rahat etmediyse başka bir veterinerden daha görüş alın bence. Karnı ağrıdığı içinde o şekilde oturuyor olabilir

Tarcin016

Kendisi yavru mu? İshal, vücutta sıcaklık, halsizlik, iştahsızlık var mı? Kaç gün kustu ve kesildi? Detaylıca bahsedin lütfen.

simbakedi

eger arada boyle oturuyorsa sorun yok bizimki de oturuyo sonra bir sey gorup ustune atliyo genelde. ama surekli uzun sure oturursa karni agriyor olabilir diye okumustum. eger sorun yoksa bagisikligini yuksek tutmaya calisin biraz oyunlar oynayin eskisinden de iyi olur

Dilarabb

8aylık ishal değil sıcaklığı normal işhatıda yerinde çok şükür neden böyle oturuyor evet öncedeyse yapıyordudq şuan daha çok yapmaya başladı 2 gün toplamda 5 kere

Dilarabb

Şuanki halinide paylaşmak istiyorum ama paylaşılmıyor tekrar

Dilarabb

Tamam çok teşekkür ederim 😇