Kedimi Kısırlaştırdık, Bandajlı Bölgeyi Yalamaya Başladı Ve Saldırganlaştı

ecmerdmr

Arkadaşlar selam,
Canım Luna'mı bugün kısırlaştırdık ve eve getirdiğimizde kendini yerden yere attı, benim elimi full ısırdı. Şimdi ise gayet mamasını yedi, tuvaletini yaptı ancak evin her bölgesini geziyor. Büfe var oraya çıktı, koltuk tepelerine falan da çıktı. Ancak bandajlı kısmı yalıyor, sevmek istediğimde ise beni ısırdı tekrar ve tısladı bana. Bu olay ne zaman geçer? Bandajlı kısmı yalaması dilini tahriş edecek aynı zamanda. Kedim çok uysaldı, ne olduğunu anlamadım :( Ne ısırması ne tırmalaması vardı, halen tırmalaması yok ancak çok kötü ısırdı. Biliyorum ameliyat sonuçta bu ve bir organ alınıyor. Canı acıyor, değişik hissediyor.

2 CEVAP

Patili_1

O bandaji yalamasinda sakınca yok ztn yarayı değil onu yalasin diye kokuyorlar benim keidm de yaliyordu ve bişey olmadı ve sadece bi odada tutarsaniz anestezi bitene kadar hatta 2 gün fln bi odada beraber durun çok hareket etmesin tuvaletini yemeğini o odaya koyun yükseğe çıkarmayın ani hareketler vb.dikisi acabilir bize bi odada durması gerektiğini söylemişti en azından onu gorebilmemiz için rahatca çünkü evde nerde olduğunu bilemem ve biyere çıkabilir,biyere takabilir fiye

ecmerdmr

İnanır mısınız? Büfeye falan çıktı bizimkisi. İlk eve girdiği anda yüksek yerlere çıkmak istedi. Şimdi çok şükür iyi, ilk çok korktum