Yavru Kedi Sürekli Ağlıyor

izel33

Merhaba dün sokakta annesiz bir kedi buldum tahminimce iki haftalık kadar. Bebekler için olan süt tozu ile besliyorum fakat sanki doymuyor gibi sürekli aranıyor elimi emiyor tekrar veriyorum yine süt içiyor çiş yaptırıyorum tekrar süt istiyor bir türlü uykuya geçemedi henüz ağlıyor çantasına bıraktığımda da napacağımı bilemedim

10 CEVAP

izel33

Annesini bekledik çok, etrafa da sordum uzun süredir ağladığını söylediler. Zaten bulduğumda yolun ortasına çıkmış beş saniye geciksem ezilecekti. Ben ilk defa yavru kedi bakmıyorum kendi kedimi bulduğumda da 2 haftalıktı ben büyüttüm şuan 3 yaşında fakat üzerinden çok zaman geçti insan bazı şeyleri unutuyor. Şuan sorunumuz kalmadı zaten mışıl mışıl uyuyor 🙏🏻

Superisi814

Ne güzel ! O canlara sefkat eliyle uzanan bir yüreginiz var. Her tecrübe farkli bir renk zaten..Tüyü kadar ömrü olsun.Saglikli mutlu patili gunler 🐾🙏

Hilalllllll

Annesini arıyordur yavrucak büyük ihtimalle süt anne bulabirseniz çok iyi olur

Superisi814

Minik annesini aradigi iicn ağliyordur.Bebekler sık yiyebilirler ancak anneleri ile aralarindaki ilk bağ anne memesidir bu yüzden de aramir.Kendini guvenli hissedrbilmek icin.Bakimi size ait ise , iki haftalik cocugunuz olsa nasil ozen ile sefkat gosterirsiniz, yanindan ayrilmazsiniz ; oyle yaklasin.

Oy yavrusu nasıl güzel. Sıcak su torbası belki ona anne sıcaklığı hissettirir

ferayerdem

canım benim ya annesini arıyor

feridertm

Oyy kıyamam minnoş ya 😔Çabuk acıkır 3 4 saatte bir süt vermeniz gerekir bide yanına tüylü yumuşak birşeyler koyun etrafı boş kalmasın havlu gibi hem sıcak tutar

Rapisa

Annesini aradığı Zamanlarda onu kalbinizin üzerine koyun kalp sesinizi duyup iyi hissedecektir. Cildinizle temas ettirin vücut ısınızdan ısınır ve kendini daha iyi hisseder. Gerçi siz zaten biliyorsunuzdur 🌺

Rapisa

Bu arada biberonuna tavuk suyu ve az bişeyde tavuğu rondoda çekip verebilirsiniz. Hatta dişleri çıkmaya başlamış olabilir. İki haftadan itibaren mamaya geçilebilir diye biliyorum

Evet annesini arıyor olabilir aldığınız yere iyice baktınız mı annesi var mı diye
Ve yavru kediler doyduklarını anlamazlar siz tine de fazla vermeyin