Sokak Kedilerine Mama

mihriii

Merhaba herkese sokak kedilerinin sevdiği bir mama önerir misiniz.Büyük paket alınca kilosu maximum 11 olabilir pek bütçemiz yok.Taneleri yavruların yiyebileceği kadar küçük olursa çok iyi olur ama şart değil.

9 CEVAP

Ben enjoy mama veriyorum seviyorlar yavrular da yiyebliliyor kalp şeklinde fiyatı da uygun 15 kg 140 tl ********da alabilirsiniz trendline de var ama o enjoydan biraz daha pahalı :)

Geneticist

Mito mamayı yavrularda yiyebiliyor sanırım biraz yassı formundalar Trendline mamayı çok severek yememişlerdi şimdi Reflex alıyorum ama yavrular yiyebiliyor mu gözlemleme şansım olmadı ancak yetişkin kediler severek yiyor

Liva diye marka var yetişkin mamasi bile küçük taneli. 15 kg indirimde 110 tl ye aldım somonlu olan daha pahalı. Öneririm yiyor bizim mahalledekiler. Enjoy da yiyorlar ve seviyorlar ama yavrular için olanı almadığım için tanesini bilmiyorum. Yetişkin mamasi enjoyda buyük taneli

Palyaco

Mytic guzel seviyorlar taneleri ufak

Rapisa

********* da tavuklu 15kg lık 150tl olanı kullanıyorum ama haftada 1-2 kez tavukta veriyorum

Rapisa

Temi. Mama bonachibo sanırım

Rapisa

Temi. Mama bonachibo sanırım

mihriii

çok teşekkür ederim herkese