Veteriner Ne Yaptı Bilmiyorum

Merhabalar bugün köpeğim için doktora gittim. 3 aylık bi köpek. Daha önce anlattığım gibi kusuyor iki gündür yemek yemiyor ve halsizdi. Veteriner beni çok üzerek konuştu ateşi 39 ama kanlı ishal dedi. Enfeksiyon kaptı dedi. Bir vitamin iç parazit kusma giderici ve iştah açıcı yaptı. Resme ilaçları yüklüyorum bişey bilen önerisi olan varsa nolursunuz söyleyin ona bişey olsun istemiyorum. Bu arada bilgi vermek açısından 145₺ tuttu. İyi bi tedavi oldu mu ?

3 CEVAP

sezind

Öncelikle veterinerinize güvenmiyorsanız bir başka veterinere daha danışmanızı öneririm. Hayvanların iştahsız olması genellikle iyi bir durum değil. Şırıngayla köpeğinize lapa halinde bir şeyler vermelisiniz mutlaka midesinden bir şeyler geçmeli..

isra

kağıtı gösterirsen veteriner ilacı verir

Hayır o kağıy veterinerin vurduğu iğneler zaten. Bilmediğim için attım gerekli mi gereksiz mi diye